PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121880}

Kroniki Riddicka: Mroczna furia

The Chronicles of Riddick: Dark Fury
7,1 8 624
oceny
7,1 10 1 8624
Kroniki Riddicka: Mroczna furia
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka: Mroczna furia

Oglądając ten krótki epizod, który jest kontynuacją kinowego filmu s-f z Vin Diesel'em, nie widziałem jeszcze oryginału, ale widziałem Pitch Black, więc znałem głównego bohatera. Szkoda, że nie znałem wówczas "Kronik Riddicka" przed obejrzeniem tego filmu, bo wszyscy bohaterowie występujący w tym epizodzie, to prawdopodobnie ludzie, którzy przeżyli w jego fabularnym odpowiedniku. Tak czy siak, ponieważ takie produkcje są bardzo przewidywalne, można się było domyślić, kim są pozostali przy życiu ludzie.

Riddick po ucieczce z zakładu karnego trafia wraz ze swoimi towarzyszami do złowieszczej posiadłości największego w galaktyce łowcy nagród. Nie trzeba być wróżką, żeby przewidzieć, że Riddick sporo namiesza i zostawi po sobie ślad w postaci masy zniszczeń.

Animacja jest znakomita, a doskonały dźwięk (głosy podkładają ci sami aktorzy, co w oryginale) i muza jak z prawdziwego pełnometrażowego filmu powodują, że mamy wrażenie obcowania z oddzielnym filmem. Choć trwa on krótko, wydaje się być kolejną częścią swojego fabularnego odpowiednika. Bardzo dobry pomysł, dobra realizacja - szkoda tylko, że wszystko trwa tak krótko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones