PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121880}

Kroniki Riddicka: Mroczna furia

The Chronicles of Riddick: Dark Fury
7,1 8 624
oceny
7,1 10 1 8624
Kroniki Riddicka: Mroczna furia
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka: Mroczna furia

Naprawdę nic specjalnego. O ile lubię kreskówki "anime" Dark fury niczym niestety nie zachwyca. Prosty, powiedziałbym banalny temat i pół godziny nudy. Takie dodatki do niczego się nie nadają, Riddick doskonale sobie bez nich radzi. Kreska rodem z Marvela, brak pomysłu i płycizna, na którą nie zasługuje dobrze zapowiadający się bohater współczesnego sci-fi. Oczywiście obejrzeć można, ba znajdzie się kilka ciekawych motywów, ale to wszystko. Nie ma się czym ekscytować. Pół godziny to żadna strata, ale ... szkoda, że tak słabo.

ocenił(a) film na 6
Monty_Python

Podpiszę się pod tym. Nie jest mi szkoda 30 minut, ale też niespecjalnie zostałem oczarowany, bo nie ma czym. Prosta historia wnosząca parę smaczków do kontynuacji (Kroniki R.). Rysunki nie wydają mi się pasjonujące, animacje komputerowe tym bardziej.
Na plus spora brutalność oraz gra aktorów.
No i minus największy, czyli oczywisty: jako prequel Kronik film ma klimat zbliżony do Babylon 5 czy Star Trek, a Riddick którego lubię to ten z Pitch Black czy gry pc: `The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay` czyli w klimacie Alien :)

Niemniej jak najbardziej można obejrzeć, po prostu to nic specjalnego
6/10

Muszrom

gra aktorów? to tylko jakiś kiepski żart, prawda? łojeju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones