PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

7.5/10

ocenił(a) film na 7

Pitch Black beznadzieja... jak dla mnie kompletna porażka... dlatego byłem sceptyczny co do Kronik... a tu taka miła niespodzianka... świetny film... w końcu jest fabuła... jest akcja... dialogi nie rozbrajają człowieka swoją prymitywnością... Podobało mi się bardzo i czekam na Riddicka.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Akurat Pitch Black był dużo, dużo lepszy...

ocenił(a) film na 10
lucas82

Akurat kroniki sa duzo duzo duzo lepsze

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Także uważam, że Pitch Black dużo lepszy. Film ma swój charakter. Postać Riddicka jest niezależna i interesująca. Często zaskakuje. Film do końca trzymał w napięciu gdyż do końca nie było wiadomo czy bohaterom się uda wydostać z owej planety.
Kroniki Riddicka no cóż. Bohater traci ten swój charakter, nagle z postaci niezależnej której się wszyscy boją staje się wybawicielem wszechświata. Często wymawia też kwestie które mają niby bawić. W jedynce podobało mi się to, że się nie odzywał kiedy to nie było wymagane. Ogółem film bardzo przewidywalny.

reptile2006

Kroniki to zupełnie inny klimat, inaczej opowiedziana historia. Pitch Black to film z mrocznym, klasycznym klimatem sci-fi. Przede wszystkim bardziej kameralny :) Również uważam, że Pitch Black jest lepszym filmem.

reptile2006

Ehh... wyraź swoją opinie o filmie, wszyscy będą cię bombardować że jest inaczej niż twierdzisz....

ocenił(a) film na 7
Artuditu006

Akurat przy tym temacie wszystko jest jak najbardziej ok... Po prostu wyrażają swoje zdanie i mi to nie przeszkadza w ogóle... niestety zdarzają się sytuacje gdy za swoją opinię człowiek jest obrażany a to już nie jest w porządku.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Witam. Moim zdaniem film "Kroniki Riddicka" jest po prostu ciekawy. Nie potrafię znaleźć lepszego określenia. Nie zaskakuje fabułą, czy dialogami, nie wzrusza do łez, nie trzyma w ogromnym napięciu, to prawda. Zaskakuje obrazem. Uważam, że reżyser i spece od efektów, w tym zakresie, świetnie wykonali swoją robotę. Na przełomie ostatnich lat widziałem ten film już kilka razy. Tak z przypadku, bo był akurat w TV. Nie nudziłem się ani razu i uważam, że to już ogromna zaleta dzieła p. Twohy. Po "Pitch black" dopiero sięgam, więc nie będę się wypowiadał.
P.S. Polecam inne, moim zdaniem ciekawe, filmy tego reżysera (jeżeli znajdą się tacy, którzy jeszcze ich nie widzieli :)) - Warlock, Ścigany, Wodny Śwat.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Jaret

Przy poleceniach miałem na myśli oczywiście scenariusze tego reżysera, nie samą reżyserię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones