PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Nowość to koncepcja technologiczna. Pojazdy, broń, pancerze, scenografia niepodobna do niczego innego - zupełnie to wszystko jest inne od tego co dotąd widziałem w sf (a widziałem na prawdę sporo).

SPOJLER

Scena inwazji oparta na zdjeciach z reportaży ataku na Bagdad - polecam rozkręcić głośność na maksa i cieszyć się efektami - SĄ FANTASTYCZNE.

Dla mnie ten film to kawał dobrej i wyrafinowanej roboty. Wrzucam do mojego woreczka małych dzieł sztuki - dla mnie arcydzieło, które będzie się oglądało tak samo dobrze za 50 lat.

ocenił(a) film na 9
zwierz19811981

dodam jeszcze dwie rzeczy 1.fantastyczna muzyka (naprawdę buduję nastrój) 2. jeśli chodzi o kostiumy scenografie itd. to bardzo podobny klimat był w filmie Diuna pana Lyncha (jak dla mnie też arcydzieło)

ocenił(a) film na 10
filmoborix

Diune widziałem sporo latek po premierze i trochę mi te stroje były za pretensjonalne. Nie mniej jednak oswoiłem sie po przeczytaniu książki i po zagraniu w jakaś gierkę :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones