PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Wiem Pitch to część pierwsza a Kroniki to dwójka.
Chodzi mi o to czy przed obejrzeniem Kronik.. muszę obejrzeć Pitch Black? czy fabuła z Kronik jest dokończeniem Pitch'a( coś jak PotC: Skrzynia umarlaka i Na krańcu świata)?
Czy raczej coś jak Szybcy i wściekli i Za szybcy za wściekli (postacie te same a poprzednia część nie ma wpływu na drugą)?
Bo w sobotę Kroniki lecą w TV i nie wiem czy oglądać to czy najpierw Pitch Blacka...

Trochę namotałem ale liczę, że zrozumiecie o co mi chodzi i odpowiedzi będą rzeczowe.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
Johnny_D

ja oglądałem najpierw kroniki a dopiero później pitch black i raczej mi to w niczym nie przeszkadzało chociaż jest w kronikach parę wątków które zrozumiałem dopiero jak obejrzałem pitch black. a do tych dwóch części polecam też kroniki riddicka mroczna furia, to krótki film animowany w którym akcja rozgrywa się pomiędzy pitch black a kroniki riddicka

turop2000

Dzięki za odpowiedź:) I ten krótki filmik też pewnie obejrzę.

Johnny_D

Pomiędzy "Pitch Black" a "Kronikami Riddicka" jest jest jeszcze animowany "Kroniki Riddicka: Mroczna furia". A w ogóle pierwsza chronologicznie jest gra na PC "Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones