PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

kiepsko

ocenił(a) film na 4

Wow, jestem pod wrażeniem, z bardzo fajnego horroru sci-fi zrobili tandetną space-operę
dla dzieciaków. Zmarnowany potencjał pierwszej części, twórcy zdecydowanie poszli w złym
kierunku. Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
tymionek

No wreszcie ktoś kto podziela moje zdanie o tym filmie... Film jest kiczowaty pod każdym względem - Space Opera idealna hehe..

użytkownik usunięty
tymionek

Coś w tym niestety jest. "Pitch Black" był zdecydowanie lepszy.

użytkownik usunięty

Zgadzam się. Pitch Black mnie zachwycił. W Kronikach nie zostało nic z tego klimatu.

ocenił(a) film na 8
tymionek

Witam,
Kazdy ma swoje zdanie, ale ja osobiscie uwielbiam takie klimaty. Jest troszkę niedomówień w chronologii, ale podajcie choć 2 tytuły które są lepsze od Roddicka (ja wiem, Diesel i dobry film....powiem...udało sie:)).
Wracając do Pitch Black .....jest super, ale troszkę mnie przytłacza, z uwagi na prosty schemat: Diesel + stwory:).
Reasumując...polecam 2 pierwsze części....i czekam z niecierpliwością na 3-cią (Twohy).
Pzdr

ocenił(a) film na 8
tymionek

a ja się nie zgodzę, dobrze, że powstały Kroniki a nie klon Pitch Black
PB wykreowało postać Riddicka i grzechem byłoby nie wykorzystanie takiego potencjału
że inne klimaty? ok, ale wcale nie gorsze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones