PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

moja ocena 4/10

ocenił(a) film na 4

No niestety ale wolę Pitch Black. Więcej na temat tego filmu nie mam do powiedzenia.

ocenił(a) film na 9
Anna_1994

no niestety nie masz racji, a ocena 4/10 może być adekwatna co najwyzej do filmu w stylu Rambo 10 i to w kolumbijskiej aranżacji....

ocenił(a) film na 4
el_conquistador

Wybacz ale to jest moje zdanie, każdy ma prawo do swojej oceny. Tobie się podoba i ok ja tego nie komentuje, ja wole Pitch Black i powinieneś to uszanować.

ocenił(a) film na 9
Anna_1994

to nie jest kwestia tego co Ci sie bardziej podoba i co wolisz, bo w to nie wnikam. Czytaj ze zrozumieniem. 4/10 to ocena adekwatna do TVN-owych gniotów w stylu, Majki albo Na Wspólnej, a na pewno nie do Kronik Riddicka - które jednym mogą sie podobac bardziej innym mniej, a jesli juz koneicznei chcesz dzielić sie z innymi swoją opinią to zachowaj chociaż odrobinę obiektywizmu co do oceny. Koniec kropka.

Anna_1994

Ja nie bardzo widzę sens porównywania tych dwóch obrazów. Oczywiście oba to filmy S-F, ale każdy z nich jest o czymś innym. Wg mnie jeden jak i drugi to przykłady genialnego kina science-fiction.

ocenił(a) film na 4
jim_k

Fajnie bardzo się ciesze że wam się podoba.

Anna_1994

lekko przesadziłaś z tą oceną dlatego popieram kolegów

ocenił(a) film na 4
Anna_1994

ja zgadzam się w 100% z Anią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones